Darujte poukaz do hotelu Relax

Sháníte vánoční dárek, který udělá radost Vašim blízkým, kamarádům, nebo kolegům?
Darujte jim odpočinek v příjemném prostředí a krásné přírodě s výhledem na hrad Bezděz. Darujte dárkový poukaz na pobyt v hotelu Relax.

Hotel nabízí moderní ubytování ve sportovně-rekreačním areálu Vrchbělá, přibližně 15 km od Mladé Boleslavi.
V areálu se nachází velké dětské hřiště s velkým množstvím prolézaček, houpaček, lanovkou, pískovištěm nebo třeba trampolínami, mini zoo s pštrosy Emu, pávy a ovcemi. Pokud si uděláte od hotelu krátkou, necelý kilometr dlouhou procházku, narazíte na rozhlednu.

Pobyt u nás je mimořádně vhodný pro aktivní dovolené s dětmi. Kromě výše zmíněných atrakcí se hned za hotelem nachází několik inline/cyklo okruhů a v okolí se nachází spousta zajímavých míst, kam vyrazit pěšky či na kole.


Vyberte si jednu z připravených zvýhodněných nabídek, nebo si požádejte o vlastní kombinaci délky a stravy (snídaně/polopenze):

Platnost voucheru je 1 rok od jeho zakoupení. V případě nepříznivé situace ohledně nemoci COVID-19 a znovuuzavření hotelů může být platnost voucheru prodloužena.

Strava:

Objednání poukazu

Pro individulní nabídku nebo více informací nás neváhejte kontaktovat na čísle +420 601 083 222, nebo nám napište email na recepce@hotelrelax-vrchbela.cz.

Po zaplacení ceny voucheru na účet 115-9880070277/0100 nebo na recepci hotelu Relax Vám pošleme voucher s vánoční grafikou na Váš email (ve formátu pdf). V případě platby bankovním převodem prosíme do poznámky uvádějte emailovou adresu, na kterou chcete zaslat dárkový poukaz.

Hezké Vánoce Vám přeje
Hotel Relax

Náhled poukazu