Svatby

Hotel RELAX je ideální místo pro konání vašeho významného a jedinečného dne. Připravíme pro vás romantickou a výjimečnou svatbu v prostorech, které jsou bezprostředně obklopeny krásnou a romantickou přírodou Máchova kraje s výhledem na nedaleký hrad Bezděz.

Ať už preferujete neformální grilování či slavnostní servírované menu, hotel Relax nabízí vhodné prostory pro obojí. Konferenční sál lze využít jako prostornou společenskou místnost, k dispozici je též příjemná restaurace s letní terasou. Profesionální personál hotelu pro vás sestaví chutné svatební menu a zajistí dekoraci prostor dle vašeho přání.

Pro váš velký den zajistíme kompletní služby od svatebního obřadu, květinové výzdoby i výzdoby prostor, focení, svatebních koláčků, svatební hostiny, večerního rautu až po ubytování v hotelu dle vašeho přání.

Pro každého z nás je svatební den jedním z nejvýznamnějších, nejkrásnějších a nejdůležitějších okamžiků v životě. Svatební obřad i hostina jsou události, které bývají vryty do paměti všech zúčastněných. Záleží na každém detailu, ze všeho nejvíce však na místě, kde se svatba koná. Klademe důraz na jedinečnost každého z vás, proto je tu pro vás k dispozici naše svatební koordinátorka, která s vámi bude od fází příprav až po samotný svatební den.

Hotel pro vaše svatební hosty nabízí ubytovací kapacitu až pro 52 osob a disponuje také bezplatným parkovištěm.

Chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle: +420 601 083 222, nebo e-mailové adrese: recepce@hotelrelax-vrchbela.cz.